E-remont


E-remont
Opublikowano:

10 wrzesień 2015

Kategoria: Porady

e-remont, czyli zaczerpnij inspiracje z sieci!

       W podejściu do remontów, ludzie prezentują dziś dwa stanowiska. Często tak bywa, że jedni są jak najbardziej „za”, inni z kolei zrobią wszystko, by od sytuacji remontowych uciec jak najdalej. Skupmy się na tej pierwszej grupie. Nim stanie się tak, że już za chwilę zechcesz poeksplorować i odkryć coś nowego, pomyśl przez chwilę.

Remont? To nie dla mnie!

       Masz do wykonania jakieś działanie, z którym ułatwisz swoje życie. Może to być przeczytanie książki, dodatkowy biznes, usprawnienie codzienności. Optymalizacja pracy, by przynosiła więcej pieniędzy... Z jakichś powodów tego nie robisz, a potem tracisz swoją energię na narzekanie i zastanawianie się, co by było gdyby...
Remont to kontekst, w którym jest dokładnie tak samo. Czasami ludzie męczą się przestrzenią w której żyją. Zamiast zdecydować się na zmianę, spędzają długie godziny ze wzrokiem wbitym tępo w ścianę. A że ściana ma kolor, który ich nudzi lub drażni...tylko nakręcają swoje negatywne emocje. Zaczynają się myśli: a może by tak coś zmienić? Jaki kolor wyglądałby tu lepiej?
Co zrobić, żeby było tu więcej światła? Więcej przestrzeni?

Powiedz, czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek tak myśleć? No właśnie... Prawda jest taka, że dosłownie jeden krok dzieli Cię od tego, żeby zanurzyć się w głębi kolorów, inspiracji i nowych trendów. Wykorzystasz je z powodzeniem w swoich czterech kątach.

Pomyśl tylko – wstajesz z radością patrząc na otoczenie. Jesz ulubione śniadanie w kuchni,
która jest wszechstronna, jasna. Ma dokładnie tyle światła, ile potrzebujesz.

Otwórz się na nowe możliwości!

       Prawdopodobnie spędzasz w Internecie przynajmniej kilka minut dziennie. Maile, social media, może strony tematyczne, które lubisz przeglądać. I tu właśnie masz szansę na odmianę, na metamorfozę swoich wnętrz. Przecież na stronach internetowych, blogach, portalach, galeriach zdjęć – jest cała masa inspiracji. Może to być dla Ciebie dźwignią do działania!
Szybko zorientujesz się, że to zupełnie normalne – przeglądając i szukając nowych inspiracji
do swych wnętrz, znajdziesz je w kilka krótkich chwil. Szczególnie wtedy, gdy wiesz czego szukasz. A kiedy już wiesz, co będzie świetnie wyglądać w Twoim mieszkaniu czy domu, uśmiechasz się szeroko i...

Kto to zrobi?

       Początkowy entuzjazm szybko ustępuje lawinie pytań – jak to zrobić, skąd wziąć materiały i tak dalej... Odpowiedź i rozwiązanie stanowi nasz serwis. Masz przecież profesjonalny i prosty sposób na remont, gdzie czeka na Ciebie baza fachowców. Profesjonalistów z różnych branż gotowych na to, żeby sprostać każdemu zadaniu!

Remont zrobią dla Ciebie fachowcy, jednak zanim to się stanie, musisz zrobić pierwszy krok. Poszukaj, znajdź i działaj, a na pewno efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania.
Pozwól sobie na odrobinę nowości i znajdź w sobie więcej energii.

 

 

Otrzymuj informacje o nowych artykułachNewsletter templates by FreshMail

  • 1

    1

    Opublikowano: 2016-11-02 przez 1


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1