Mieszkania Dwupoziomowe - Zamiast Domu


Mieszkania Dwupoziomowe - Zamiast Domu
Opublikowano:

04 październik 2016

Kategoria: Porady

Tym razem, ciekawy wpis z bloga Strefy Nieruchomości, który prowadzi Jarosław Mikołaj Skoczeń. Polecam wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat dwupoziomowych mieszkań.

"
Mieszkania dwupoziomowe stanowią niewielki procent na polskim rynku nieruchomości. Stanowią jednak ciekawą alternatywę dla rodzin, które nie chcą lub nie mogą zamieszkać w domu.

Mimo, iż mieszkania dwupoziomowe występują na naszym rynku już od kilkunastu lat to nadal w świadomości Polaków postrzegane są jako nowe zjawisko. Sporo osób niesłusznie podchodzi do tego typu lokali z pewną dozą nieufności. Jeszcze raz podkreślam „niesłusznie”, ponieważ dobrze wybrane mieszkanie dwupoziomowe znakomicie może wypełnić potrzeby mieszkaniowe dla całej rodziny."

Cały wpis, autorstwa Katarzyny Sabat, Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie Emmerson Realty S.A., znajdziesz tutaj:
http://strefynieruchomosci.blog.pl/2016/09/26/dwa-poziomy-zamiast-domu/

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.

 
  • 1

    1

    Opublikowano: 2016-11-02 przez 1


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1