Prawie Jak w Domu - Mieszkanie z Ogródkiem


Prawie Jak w Domu - Mieszkanie z Ogródkiem
Opublikowano:

15 lipiec 2016

Kategoria: Porady

Marzenie o Domu z Ogrodem

Dla wielu osób, plan do zrealizowania. Urzeczywistnienie najpiękniejszej wizji o własnych czterech kątach. Dom z ogrodem. Takim, o który dba się samemu, wszystko krok po kroku w nim aranżuje. Wreszcie takim, gdzie spędzanie wolnego czasu będzie gwarantowało doskonałe doznania i mnóstwo dobrej energii.

Co właściwie powoduje, że mieszkania z ogródkiem są dzisiaj tak pożądane? W dużej mierze, to zasługa realiów rynku. Mamy do czynienia z mnóstwem nowych inwestycji. Osiedla mieszkalne, zagospodarowane zielenią, są bardziej atrakcyjne dla przyszłych nabywców. A już mieszkania z "dodanym" ogrodem, który jest nasz, własny... To dopiero coś! :)

Dzisiaj postanowiliśmy podzielić się z Wami artykułem z serwisu Strefy Nieruchomości. Autorami wpisu o mieszkaniach z ogrodem są: Aleksandra Kubicka, z serwisu OtoDom.pl i Jarosław Mikołaj Skoczeń, Grupa Emmerson S.A. - twórca bloga Strefy Nieruchomości.

Wpis przeczytasz w tym miejscu.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.

 


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1