Czy Warto Kupować Mieszkanie z Tarasem


Czy Warto Kupować Mieszkanie z Tarasem
Opublikowano:

07 wrzesień 2016

Kategoria: Porady

"Często stać nas jedynie na małe mieszkanie, a chcielibyśmy zamieszkać w dużo większej przestrzeni. Pewną rekompensatą w takiej sytuacji może być zakup lokalu z dużym tarasem. Czy jednak taras może być przedłużeniem mieszkania?

Najlepsze w zakupie mieszkania z tarasem jest to, że taka powierzchnia będzie tańsza w zakupie, niż gdyby wliczała się w powierzchnię mieszkania. Dzieje się tak dlatego, że powierzchnia balkonu, czy tarasu nie stanowi powierzchni użytkowej lokalu, a jest jedynie powierzchnią dodatkową. Dlatego też, czy to na rynku pierwotnym, czy wtórnym, koszt takiej powierzchni w przeliczeniu na 1 m2 będzie niższy od kosztu 1 m2 samego lokalu. Zatem jeżeli nie możemy sobie pozwolić na kupno większego mieszkania, wybierzmy chociaż takie, które ma spory taras."

Resztę wpisu znajdziesz klikając w ten link.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.  • 1

    1

    Opublikowano: 2016-11-02 przez 1


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1