Najbardziej Pożądani Najemcy


Najbardziej Pożądani Najemcy
Opublikowano:

13 lipiec 2016

Kategoria: Porady

Kryteria, którymi kierują się osoby będące właścicielami mieszkań na wynajem są bardzo różne. Jednak najczęstszym wymogiem jest to, by potencjalny najemca był osobą:

  • aktywną zawodowo,
  • niepalacą
  • nieposiadającą zwierząt

Dziś wiele osób ma czworonogi. Psy, koty i inne pupile. Wizja wprowadzenia się do wynajętego mieszkania bez ulubionego zwierzaka, dla wielu osób jest czymś nie do przyjęcia. Oczywiście, zdarzają się właściciele bardziej otwarci na pobyt czworonogów pod własnym dachem.

Szersze spojrzenie na kwestię najmu dla właścicieli czworonogów, znajdziesz w artykule od Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Zachęcam do lektury. W publikacji autorstwa Hanny Milewskiej-Wilk, zapoznasz się z bardziej szczegółowymi wyjaśnieniami. Autorka podpowiada, na co zwrócić uwagę przy wprowadzaniu się do mieszkania z czworonogiem. Przeczytaj wpis, kliknij tutaj.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1