Postarzanie Drewna - Instrukcja Krok po Kroku


Postarzanie Drewna - Instrukcja Krok po Kroku
Opublikowano:

10 czerwiec 2016

Kategoria: Porady

Po co Celowo Postarzać Drewno?

Takie pytanie mogło przyjść do głowy wielu osobom. To jasne. Jednak warto zwrócić uwagę na jeden ważny fakt. Otóż, jeśli chodzi o urządzanie, aranżowanie wnętrz i różne trendy, z którymi się dzisiaj spotykamy, widać jedno. Ludzie coraz częściej  i z coraz większą chęcią dążą do tego, żeby nowe elementy postarzyć, a starsze - odmłodzić. Drewno jest świetnym przykładem. W gruncie rzeczy, blogi, galerie i różne materiały wideo dostępne w sieci, tylko potwierdzają całą tę tendencję.

Na co Uważać w Sposób Szczególny?

Jeśli chodzi o postarzanie drewna, są dwie główne kwestie, z którymi ten proces zostanie zrealizowany odpowiednio. Po pierwsze - chodzi o dobór odpowiednich środków - materiałów, a także sprzętów do wykonania całej tej pracy. Po drugie - kwestia czasu i cierpliwości. Jeżeli myślisz, że załatwisz wszystko w jeden dzień, powiem Ci coś. Postarzanie drewna takie, jak w filmie, które za chwilę zobaczysz, jest tym bardziej skuteczne, im wolniej przebiega. Co to znaczy?

Aby drewno dobrze przyjęło wszystkie niezbędne środki, takie jak bejca, pasta wybielająca, musi minąć trochę czasu. Czyli, pomiędzy malowaniem konkretnych warstw, trzeba zadbać o odpowiednio przebiegające wysychanie. Zwyczajowo, dla bezpieczeństwa, przyjmuje się na schnięcie każdej warstwy około doby. A teraz, czas na sprawdzenie wideo.

To kompletna instrukcja, z którą swobodnie zajmiesz się postarzaniem drewna we własnym domu czy mieszkaniu. Zachęcam do przyjrzenia się materiałowi, który pochodzi z kanału YouTube - The Emigrants. Zobacz i przekonaj się, jak łatwo nadać drewnu zupełnie nowy, oryginalny i bardzo stylowy wygląd.

 

Zapamiętaj: Dla uzyskania najlepszych efektów, wykonuj wszystkie prace cierpliwie. To znaczy, z zachowaniem odpowiedniego tempa, jeśli chodzi o nakładanie kolejnych warstw przeparatów. Im lepiej wyschnie konkretna warstwa, tym lepszy będzie końcowy efekt. W przyszłym tygodniu kolejne wpisy na blogu sposobnaremont.pl.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/
Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.


Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi
rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1