Doniczka Inna Niż Wszystkie, Sprawdź Koniecznie Jakie to Proste


Doniczka Inna Niż Wszystkie, Sprawdź Koniecznie Jakie to Proste
Opublikowano:

25 maj 2016

Kategoria: Porady

Już jutro bardzo ważne, wyjątkowe święto. Dzień Matki. Wyjątkowe święta wymagają nie tylko pamięci, ale też szczególnych upominków. Choć większość mam jest zdania, że liczy się przede wszystkim pamięć, na pewno ucieszą się z takiego własnoręcznie wykonanego prezentu. Właśnie, sprawdź koniecznnie jak w kilku prostych krokach wykonasz doniczkę dla swojej Mamy. Dodam, doniczkę inną niż wszystkie. To inspirujące wideo pochodzi z kanału YouTube Loveliness.

Znajdziesz tu instrukcję wykonania krok po kroku. Wszystkie czynności, włącznie ze świetnym efektem końcowym. Taka doniczka to po prostu coś. Coś konkretnego i kreatywnego. Zobacz film:

 

Postaw na niezwykły prezent z kategorii DIY. Wykonaj taką doniczkę. A gdy już doprowadzisz prezentową misję do końca, pochwal się zdjęciem lub filmikiem z tworzenia na naszym fanpage. Już niebawem kolejne ciekawe, inspirujące wpisy.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/
Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.


Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.

 


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1