1. Jak dokonać rejestracji jako Klient (zleceniodawca)?

Rejestracja w portalu sposobnaremont.pl jest darmowa.Darmowe jest też umieszczanie ogłoszeń ze zleceniami .

Aby dokonać rejestracji kliknij w przycisk w prawym górnym rogu Dodaj zlecenie. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym. Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem, a następnie wciśnij Zarejestruj.

W tym momencie wyswietli ci się informacja z danymi dostępowymi do konta, Twój login oraz hasło. Dodatkowo te same dane zoztaną wysłane na adres email podany podczas rejestracji.

Od tej chwili możesz w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności konta. Dodawać zlecenia, zarządzać nimi, edytować, komentować wpisy na blogu itp. Dodawanie ogłoszeń jest odrębną opcja dostępną w profilu klienta po dokonaniu rejestracji.

2. Jak dokonać rejestracji jako Firma Standard?

Rejestracja konta Firma Standard w portalu sposobnaremont.pl jest darmowa.

Aby dokonać rejestracji kliknij w przycisk w prawym górnym rogu Znajdź zlecenie. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym.

Po uzupełnieniu danych dotyczących firmy okreslasz kategorie i podkategorie działalności, z których chcesz otrzymywać zlecenia.

Możesz wybrać kilka kategorii oraz podkategorii. Aby wybrać kilka podkategorii trzymaj wciśnięty przycisck Ctrl (Control), nstępnie klikaj na wybrane kategorie lub podkategorie. Wybierając kategorie i podkategorie określasz dziedziny w jakich prowadzisz swoją działalność.Zgodnie z Twoim wyborem będą napływały do Ciebie zlecenia.

Kolejnym etapem jest określenie obszaru działalności dla Twojej firmy. Masz do wyboru 3 opcje: Województwo, Powiat, Miasto. Wybierająć jedną z trzech wymienionych opcji wybierasz obszar , w którym będziesz wykonywał usługi. Z tego obszaru będziesz otrzymywał zlecenia.

Następnym krokiem jest dodanie zdjęcia, które będzie Twoim zdjęciem profilowym. Po zarejestrowaniu mozesz dodać więcej zdjęć.

Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem, a następnie wciśnij Zarejestruj. Otrzymasz informację na wskazany w formularzu adres email potwierdzającą dokonanie rejestracji. W tym momencie Twoje dane podlegają weryfikacji przez administratora portalu.

Weryfikacja trwa do 24 h. Po pozytywnym przejściu weryfikacji otrzymasz wiadomość email z danymi do logowania.

3. Jak dokonać rejestracji jako Firma Premium?

Rejestracja konta Firma Premium w portalu sposobnaremont.pl jest płatna. Cena to 25PLN miesięcznie. Aby dokonać rejestracji kliknij w przycisk w prawym górnym rogu Znajdź zlecenie.

Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Wybierz przycisk Zarejestruj swoją Firmę Premium. Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym. Po uzupełnieniu danych dotyczących firmy okreslasz kategorie i podkategorie działalności, z których chcesz otrzymywać zlecenia.

Możesz wybrać kilka kategorii oraz podkategorii. Aby wybrać kilka podkategorii trzymaj wciśnięty przycisck Ctrl (Control), nstępnie klikaj na wybrane kategorie lub podkategorie. Wybierając kategorie i podkategorie określasz dziedziny w jakich prowadzisz swoją działalność. Zgodnie z Twoim wyborem będą napływały do Ciebie zlecenia.

Kolejnym etapem jest określenie obszaru działalności dla Twojej firmy. Masz do wyboru 3 opcje: Województwo, Powiat, Miasto. Wybierająć jedną z trzech wymienionych opcji wybierasz obszar , w którym będziesz wykonywał usługi. Z tego obszaru będziesz otrzymywał zlecenia.

Następnym krokiem jest dodanie zdjęcia, które będzie Twoim zdjęciem profilowym. Po zarejestrowaniu mozesz dodać więcej zdjęć. Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem, a następnie wciśnij Zarejestruj.

Kolejnym etapem jest opłata abonamentowa. Po kliknięciu w napis Subskrybuj zostaniesz przeniesiony do systemu płatności Paypal, gdzie zostanie pobrana opłata. Po zakończeniu procesu otrzymasz informację na wskazany w formularzu adres email potwierdzającą dokonanie rejestracji.

W tym momencie Twoje dane podlegają weryfikacji przez administratora portalu. Weryfikacja trwa do 24 h. Po pozytywnym przejściu weryfikacji otrzymasz wiadomość email z danymi do logowania.

Dla posiadaczy kont Firma Standard przejście na Konto Premium jest realizowane z profilu firmy. Znajduje się tam przycisk Stań się Firmą Premium. Po wciśnięciu otrzymasz możliwość dokonania opłaty poprzez opcję Subskrybuj. Opłata realizowana jest przez system Paypal.

4. Jakie korzyści daje konto Premium?

Konto Premium posiada wszystkie wszystkie zalety konta Standard. Dodatkowo otrzymujesz:

  1. Pierwszeństwo dostępu do ofert. Przez pierwsze 24 h od momentu emisji dostęp do zleceń mają tylko użytkownicy kont Premium. Po tym czasie zlecenia stają się dostępne dla kont Standard.
  2. Jesteś na bieżąco. Otrzymujesz powiadomienia sms o nowych zleceniach. Nie musisz sprawdzać skrzynki email aby wiedzieć o nowych zleceniach w twojej okolicy. Powiadomienia możesz włączać i wyłączać w każdym momencie w twoim profilu.
  3. Rozbudowany profil pozwalający na lepszą prezentację Powiększona galeria, szerszy opis, wyróżnienie w rankingu. Wszystkie te elementy wpływają na to, że to właśnie Twoją firmę wybierze zleceniodawca.
  4. Dostęp do specjalnych ofert na wyłączność. Część publikowanych zleceń będzie dostepna wyłącznie dla użytkowników Premium.
  5. Rozbudowany system powiadomień. Otrzymujesz informacje o zbliżających się terminach zakończenia oferty. Dotyczy to ogłoszeń znajdujących się w zakładce Obserwowane.

Copyright © sposobnaremont.pl 2015