Zyskaj Więcej Przestrzeni - Kreatywny Wachlarz Rozwiązań


Zyskaj Więcej Przestrzeni - Kreatywny Wachlarz Rozwiązań
Opublikowano:

07 czerwiec 2016

Kategoria: Inspiracje/Propozycje dla wnętrz

Inspiracją do tego wpisu jest dla mnie samo życie :) Mówiąc wprost, często spotykam się z opiniami - wśród rodziny, bliższych i dalszych znajomych - dotyczącymi niezadowolenia z własnej domowej/mieszkalnej przestrzeni. Takich sygnałów jest mnóstwo. W zasadzie, zastanawiam się skąd to się bierze. Bo owszem, ludzie "marudzą", że nie mają gdzie wszystkiego pomieścić. Z drugiej strony, nie robią absolutnie nic, by to zmienić. Wielokrotnie na blogu i fanpage znajdziesz u nas rozmaite rozwiązania DIY. Takie, które krok po kroku są objaśnione, pokazane, zilustrowane. Poza tym, Internet jest dizsiaj prawdziwą kopalnią inspiracji. Co zresztą widać w przypadku naszego portalu. Dzisiaj kreatywny sposobnaremont, serwuje taką oto ciekawostkę.

Wypatrz Swoją Inspirację

Jadalnia nie pozostawia za dużego pola manewru? Zastawę stołową i inne sprzęty trzeba chować po innych pomieszczeniach? Wykorzystujesz piwnicę lub pawlacz, by wszystko "poupychać", a i tak nie przynosi to rezultatu? W takim razie, warto będzie nieco zmienić perspektywę i przestawić się na rozwiązania meblowe z innej półki. Takiej bardziej kreatywnej, inspirującej. I co najważniejsze, faktycznie oszczędzającej przestrzeń. Meble to rozwiązania, które mają nam ułatwiać życie. W kuchni, w salonie, podczas pracy. Wtedy, gdy odpoczywamy. Rzeczywiście jednak, jak można móić o komforcie i wypoczynku, jeśli ktoś narzeka, że ma non stop za mało przestrzeni? Jak to rozwiązać?

Przede Wszystkim - Szukać i Podpatrywać

Zaglądać po inspiracje do sieci. Do nas :) Wyszukiwać takie miejsca i materiały, które naprawdę otworzą na patrzenie "poza schematami". I tu właśnie, mam pewną propozycję dla kazdego, kto chce zmeienic coś w swoim otoczeniu domowym. Dla każdego poszukującego kreatywności, dającej spokój i przestrzeń. Tak po prostu. Galeria inspirujących rozwiązań, podana w formie bardzo ciekawego wideo. Koniecznie obejrzyj. Przekonaj się, że błyskotliwe i skuteczne rozwiązania są czasami prostsze niż Ci się wydaje. Zresztą, po prostu kliknij film poniżej, zobaczysz od razu jasno, w czym rzecz. I jaki efekt :)
Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.

 


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1