Dlaczego Remonty są Straszniejsze od Randki z Zombie?


Dlaczego Remonty są Straszniejsze od Randki z Zombie?
Opublikowano:

26 styczeń 2016

Kategoria: Porady

Jedną z rzeczy, która najbardziej przeraża ludzi jest atak zombie. Wyobraź sobie coś jeszcze straszniejszego niż atak.
Randka z zombie. Nie masz gwarancji, że wrócisz z takiej randki cało. Żadnej.

Strach przed zombie jest uzasadniony. W końcu to istoty, które mają tylko jeden cel. Zjeść Twój mózg. To zdecydowanie mało optymistyczny scenariusz. A teraz uwaga. Dla wielu osób jest coś jeszcze bardziej przerażającego. Paraliżującego w bezruchu i sprawiającego, że momentalnie zaczyna brakować tchu.

Remonty. Horror w czasie rzeczywistym. I nie chodzi tu wcale o wycie wierteł, stukanie młotków czy złowieszcze dźwięki piły. Sprawa jest znacznie poważniejsza. Ludzie boją się, panicznie wręcz uciekają od myśli o remoncie. Oczyma wyobraźni widzą pobojowisko. Zniszczenie. Po prostu zgliszcza.


 

 

Dziś bierzemy na tapetę główne powody tego strachu. I rozprawiamy się z nimi jak rasowi łowcy zombie. Szybko i skutecznie, jednym precyzyjnym strzałem. Przeczytaj, dowiedz się jak zaradzić remontowej panice. Odkryj jak zorganizować remont z łatwością.

Brakuje mi czasu na szukanie fachowca, to nie na moje nerwy

Szukanie fachowca to dla Ciebie istny horror? Długie godziny, sprawdzanie i wertowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów. To wszystko sprawia, że bezpowrotnie tracisz cenny czas. A im więcej takich straconych chwil, tym większe nerwy. Jeszcze chwila i wpadniesz w szał, jak kreatura zombie szukająca pożywienia. Ten scenariusz często sprawia, że odkładasz remont. Może wiosną znajdę szybciej? Jeśli tak myślisz, ostrzegamy. Wszystko zacznie się od początku. Nerwy będą te same, jeśli nie większe. Co robić w tej sytuacji? Mamy na to sposób!

W naszym portalu, to nie Ty szukasz. To Ciebie znajdują. Dodaj swoje zlecenie. Łatwo i krok po kroku opisz, co trzeba zrobić. Potem, uzupełnij szczegóły zlecenia. Na przykład: malowanie pokoju, położenie podłogi, projektowanie ogrodu. Im dokładniej przedstawisz czego oczekujesz, tym sprawniej znajdzie Cię fachowiec. No właśnie – oferta wędruje do firm w naszej bazie.

Dzięki naszemu rozwiązaniu zyskujesz:

Wygodę
Nie musisz szukać, to fachowcy zgłaszają się do Ciebie.

Bezpieczeństwo
Skontaktują się z Tobą maksymalnie 3 wykonawcy, którzy odpowiadają
kryteriom zlecenia. Ty wybierasz, z kim ustalisz szczegóły.

Spokój

Nie atakuje Cię wataha fachowców ze swoimi propozycjami.

Szukanie fachowców? To przeszłość, teraz oni trafią do Ciebie sami.

Zastanawiam się jak znaleźć fachowca, żeby nie skończyć jak w „Usterce”

Ten program pokazał wiele scen, rodem z horrorów. Nie tylko o zombie. Bywały realizacje, w których łazienka wyglądała jak po kataklizmie, a remontowana kuchnia stawała się prawdziwym post nuklearnym krajobrazem. Tak się dzieje, gdy za remont biorą się fachowcy wyznający zasadę „Ja wiem najlepiej, co się klient wtrąca”. Takiemu podejściu, a raczej brakowi podejścia, mówimy zdecydowane – nie!

 

 

 

 

W sposobnaremont.pl Twoją ochronną zbroją przed potwornymi fachowcami jest system rekomendacji. Gdy firma się z Tobą kontaktuje, sprawdzasz opinie na jej temat. Wystawione przez poprzednich klientów. Zyskujesz podwójnie. Od razu wiesz, jak działa konkretny fachowiec. Nic tak nie mówi o skuteczności wykonawcy, jak jego zadowoleni klienci. Po drugie masz potwierdzenie, że warto zaufać konkretnej firmie. Takiej, która zrobi co do niej należy. Czysto, w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Chcę wiedzieć ile to będzie kosztować, czy zmieszczę się w budżecie

Jednym z najbardziej przerażających elementów, jeśli chodzi o remonty jest ich koszt. Kupno materiałów, konkretne usługi – trudno się w tym wszystkim połapać. A budżet domowy to przecież nie tylko remont. Jest jeszcze mnóstwo innych, codziennych spraw.

Teraz masz kontrolę nad budżetem. Gdy wiesz już, jakie remontowe czynności chcesz wykonać w swoim domu/mieszkaniu – skorzystaj z naszej pomocy. Na stronie sposobnaremont.pl czekają na Ciebie cenniki usług remontowo-budowlanych. Skorzystaj z tego materiału, z łatwością obliczysz, ile zapłacisz fachowcowi za konkretne prace. Sprawdź. Co więcej, przygotowaliśmy też specjalny poradnik, który pozwoli Ci oszczędzić na remoncie ponad 697 złotych. Prostymi, sprawdzonymi i praktycznymi metodami. Pobierz swój poradnik tutaj.

Jak dogadać się z fachowcem, by w razie problemu uniknąć wizyty u prawnika?

Jak zabezpieczyć się na okoliczność „znikającej firmy”? Przecież umowa remontowa musi mnie chronić. W jaki sposób skonstruować taką umowę, żeby potem uniknąć przykrych sytuacji? Kolejnych, zupełnie niepotrzebnych nerwów? Remont to nie thriller. Udowadniamy to, dając Ci kolejne pomocne narzędzie.

W materiałach na naszym portalu znajdziesz wzory umów remontowych. Dzięki temu masz gotową pomoc, bo wiesz od razu co powinno się znaleźć w kontrakcie z fachowcem. Krok po kroku ttworzysz umowę tak, by zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa i wygody. A potem, na podstawie spisanych ustaleń zweryfikujesz prawidłowość prac. W końcu umawiasz się na konkretny rezultat. I tej wersji się trzymajmy. Sprawdź wzory umów.

Jak mam zacząć – co teraz zrobić?

Wiemy, że przed remontem masz w głowie mnóstwo pytań. Dostajesz od nas odpowiedzi. Mamy dla Ciebie krótki przewodnik, z którego dowiesz się, jak skutecznie i z łatwością wyjść zwycięsko z remontu.

Przedstawiamy Ci historię Ani. Ona także była kiedyś w takiej sytuacji, jak Ty teraz. Ten film pokazuje, jak szybko i w naprawdę prosty sposób maksymalnie skorzystać z plusów, które daje nasz portal.

Ania kiedyś bała się remontów.
Teraz wie, że to zupełnie bez sensu.
Ania jest sprytna, skorzystała z naszego portalu.
Bądź jak Ania :)


 

Przekazaliśmy Ci 5 sposobów na to, by polubić remonty. Tu już kończy się miejsce na motywy rodem z horrorów. Zaczyna się miejsce na Twoje plany. Na remont, o którym marzysz. Teraz jest bliżej, niż kiedykolwiek. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by zacząć swoją remontową przygodę. Pełną pozytywnych zwrotów akcji i dającą mnóstwo powodów do zadowolenia.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce,
w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami.
Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1