DIY Podane na Tacy, Dosłownie i w Przenośni


DIY Podane na Tacy, Dosłownie i w Przenośni
Opublikowano:

22 czerwiec 2016

Kategoria: Inspiracje/Propozycje dla wnętrz

Podróżować palcem po mapie - zdarza się wielu osobom. Też czasem lubię. Dzisiaj zdarzyło mi się trafić na połączenie - coś dla marzycieli i fanów praktycznych rozwiązań. Ale o tym za chwilę. Zastanawiałem się przez moment, jak częsta jest dzisiaj u ludzi tendencja do bujania w obłokach. Do rozmyślania i snucia marzeń o tym, gdzie by chętnie pojechali, z kim się spotkali. Co zrobili, czego dokonali. Taka dygresja. Jeśli przyglądasz się ludziom uważnie, zauważysz, że dzielą się oni na dwie zasadnicze grupy. Tych, którzy mówią, że coś zrobią. I grupa druga - tych, którzy niekonieczniecznie powiedzą, po prostu robią coś, co sobie założą.

Na szczęście, dzisiaj chcę pokazać coś, co nada siędoskonale dla jednych i dla drugich :) Szukając zupełnie czegoś innego, natknąłem się na it's so easy DIY blog. Znalazłem tam coś, co jest świetne i dla realistów, i dla marzycieli. Drewniana taca. Ale nie jakaś tam zwykła drewniana taca. Tylko taka z konkretnym motywem. Zresztą, po prostu kliknij i zobacz.

Bardzo polecam, nie dość, że rozwiązanie jest proste w realizacji, to przede wszystkim - bardzo efektowne. Jeśli niekoniecznie lubisz podróżnicze motywy, z powodzeniem zastąpisz je innymi, bardziej trafiającymi w Twój gust. Dodatkowo, taka taca świetnie też sprawdzi się jako sposób na prezent, w bardzo różnych okazjach. Uniwersalny, praktyczny i ciekawy charakter. Czego chcieć więcej? :)

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1