Nasz portal to miejsce, dzięki któremu remont staje się łatwiejszy. Niezależnie od tego czy jesteś osobą, która ma zlecenie, czy szukasz zleceń. Dołączenie do naszego serwisu będzie dla Ciebie korzystne i to praktycznie od pierwszych odwiedzin. Przekonaj się, że oszczędność czasu, na poszukiwaniach klientów i fachowców, dostajesz od ręki, w kilku kliknięciach.


Szukasz fachowca? Masz zlecenie na pracę?

Jesteś we właściwym miejscu. Nasz portal pozwoli Ci precyzyjnie dotrzeć do szerokiej grupy fachowców w branży budowlanej w Twojej najbliższej okolicy. Ty podajesz dokładny zakres prac, jaki masz do wykonania. Ty określasz wysokość budżetu, którym dysponujesz, by wykonać konkretne prace.

Dokonując rejestracji na naszym portalu wybierasz kategorię, w której chcesz umieścić swoje zlecenie (może być ich kilka). Następnie rodzaj prac do wykonania. Kolejnym krokiem jest szczegółowy opis zadań, jakie zawiera twoje zlecenie. Opisz w dokładny sposób zakres prac. Czy dostarczasz materiały, czy ma to zrobić wykonawca, czy jest potrzebny w tych działaniach specjalistyczny sprzęt? Twój szczegółowy opis pozwoli wykonawcy podjąć szybką decyzję i nawiązać owocną współpracę. Następnie określ budżet, jaki przeznaczasz na wykonanie wymienionych prac.
Zlecenie trafi bezpośrednio do firm w Twojej okolicy, których profil usług jest zgodny z zakresem prac określonym przez Ciebie. Maksymalnie 3 firmy skontaktują się z Tobą bezpośrednio, aby złożyć swoją ofertę.

Wybierz wykonawcę. Zdecyduj, kto będzie tym szęśliwcem.
Pamiętaj, wystaw ocenę po wykonaniu zlecenia.

Prowadzisz firmę budowlaną, remontową?
Szukasz nowych zleceń?

Nasz zespół jest tu dla Ciebie. Codziennie otrzymujesz dziesiątki nowych ofert z pierwszej ręki. Ty określasz, jakiego typu zlecenia interesują Cię najbardziej i w jakim obszarze chcesz działać.
Rejestrując się na naszym portalu określasz kategorię oraz rodzaj prowadzonej działalności. Może to być kilka kategorii oraz rodzajów.

Określasz rejon swojej działalności. Od tej chwili dostajesz informacje o pojawiających się zleceniach w kategoriach, które zaznaczyłeś. Z obszaru działalności Twojej firmy, który sam określiłeś. Po wybraniu zlecenia, które Cię zainteresuje otrzymasz dane kontaktowe do zleceniodawcy. Teraz możesz ustalić szczegóły wykonania zlecenia.
Maksymalnie 3 firmy mogą otrzymać kontakt do danego klienta. Bądź o krok przed innymi i błyskawicznie złóż swoją ofertę.

Dla wymagających stworzyliśmy konto Premium,
o którym tutaj dowiesz się więcej.

Stawiamy na podniesienie jakości kontaktów między Odbiorcami, a Fachowcami. Dzięki temu, obie strony zyskują.
Korzystanie z naszego portalu, pozwala na doświadczenie zupełnie nowego wymiaru remontowej współpracy.

To właśnie kooperacja jest podstawą dobrych relacji między wykonawcami, a odbiorcami.
Zacznij już dzisiaj oszczędzać czas i pieniądze w trakcie remontu.
Docieraj do większej liczby klientów i zarabiaj więcej pieniędzy.
Dołącz już teraz do naszego portalu. Poznaj nowy sposób na remont.

 

 

Copyright © sposobnaremont.pl 2015