Co Ty Zrobisz dla Realizacji Planu?


Co Ty Zrobisz dla Realizacji Planu?
Opublikowano:

22 luty 2016

Kategoria: Porady

Wzywamy do Działania! Nasz Portal sposobnaremont.pl wszedł z początkiem roku w nowy etap. Cały czas rozwijamy się i pracujemy nad tym, by dostarczać Wam coraz lepsze, bardziej konkretne i jeszcze bardziej wartościowe treści.

Jesteśmy po to, by dawać inspiracje do remontów. Po to, by dostarczyć wskazówki i dzielić się wiedzą. Nasi Eksperci podpowiadają, w jaki sposób skutecznie rozwiązywać:

- kwestie dotyczące wyboru technologii
- dylematy z wyborem między poszczególnymi opcjami, np. kuchnia indukcyjna czy kuchnia gazowa

Dziś zwracamy się do Ciebie z bardzo ważną prośbą. Zadanie jest poważne. Tylko swoim zaangażowaniem pomożesz nam osiągnąć kolejną, przekraczającą 300% normę.

Przyłącz się do Nas i Pomóż – z Tobą Wyrobimy Większą Normę!

Teraz czas na Twoją cegiełkę, którą włożysz w budowanie z nami Twojego sposobu na remont. Mamy do Ciebie 3 kluczowe pytania.

Co jak dotąd podobało Ci się najbardziej w zamieszczanych treściach? Chodzi zarówno o nasz fanpage, jak i blog na stronie sposobnaremont.pl. Podziel się z nami swoją opinią.

Czego jeszcze
chcesz dowiedzieć się na naszych stronach? Opowiedz nam o tym, jakie zagadnienia chcesz znaleźć na blogu. Jakie treści mamy dostarczać Ci na naszym Facebooku. Dzięki temu, znajdziesz u nas jeszcze więcej wartościowych treści i rozwiązań dla siebie.

Jakie dodatkowe materiały,
najchętniej znajdziesz na naszych stronach? Poza artykułami i wpisami na fanpage, chcemy dać Ci też materiały video. Jaka tematyka i zagadnienia powinna według Ciebie znaleźć się w takich klipach?

Odpowiedzi na te pytania dadzą nam jasny kierunek, co jeszcze usprawnić na stronie. Jak konstruować treści i co Ci dostarczyć, by korzystanie z naszej strony dawało jeszcze więcej satysfakcji. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj i udostępnij nasz apel. Dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu, wspólnie osiągniemy sukces!Komentuj nasz wpis poniżej.


Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1