Weryfikacja Najemców Mieszkania - Zrób to Skutecznie


Weryfikacja Najemców Mieszkania - Zrób to Skutecznie
Opublikowano:

18 czerwiec 2016

Kategoria: Porady

Po Co Weryfikować Najemców?

Na to pytanie mam więcej, niż tylko jedną odpowiedź. Przede wszystkim, ustalmy ważną rzecz. Wszyscy chcą tego samego, by mieszkanie było w dobrych rękach. To znaczy, by mieszkająca w nim osoba dbała o czystość, dobrą kondycję lokalu. O to, żeby nie przysparzała problemów - współlokatorom, sąsiadom. Wreszcie, by nie absorbowała za bardzo czasu i uwagi najemcy. Tak to wygląda. Generalnie, ludzie przyjmują sobie różne kryteria, jeśli chodzi o dobór najemców. Na przykład - moja znajoma, wynajmując swoje mieszkania w sąsiedztwie wyższej uczelni, przeznacza je głównie dla studentów. Z kolei inne osoby, niekoniecznie będą miały ochotę wynajmować mieszkanie studentom. Chętniej wynajmą mieszkanie osobom pracującym, małżeństwu. Jeszcze inne osoby, najchętniej wynajmą mieszkanie firmie, która zakwateruje w niej swoich pracowników.

Wszystko zależy od tego, jaki mamy plan związany z wynajmem. Poza tym, najemcę trzeba też dopasować do rynku. Do miejsca, w którym znajduje się nasza nieruchomość na wynajem. Co więcej? Trzeba też zadbać o odpowiednie dokumenty. Dowiesz się o nich właśnie z artykułu, który udostępnia na swojej stronie Stowarzyszenie Mieszkanicznik.

Z Życia Wzięte, Czyli z Najemcami Różnie Bywa

O ile w dużej części przypadków, najem przebiega, że tak powiem, bezkolizyjnie i bezkonfliktowo, zdarzają się też inne scenariusze. Na przykład, zbyt hałaśliwi lub naadmiernie eksploatujący mieszkanie lokatorzy. Tacy, którzy potem przysparzają nam a) nieprzyjemności wśród sąsiadów / administracji budynku; b) dodatkowych kosztów - bo przecież zniszczenia trzeba potem naprawić. Właśnie przyszło mi do głowy, by w kolejnym wpisie opowiedzieć taką autentyczną historię. Co Ty na to? :)

Tymczasem... Przeczytaj artykuł ze strony Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Znajdziesz tam przydatne i konkretne informacje. Takie, któe z pewnością pomogą Ci skuteczniej i sprawniej weryfikować najemców. Przejdź do artykułu, kliknij tutaj.

Komentuj nasz wpis poniżej.

Odwiedź nasz profil https://www.facebook.com/sposobnaremont/, podziel się swoimi rozwiązaniami.

Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/sposobnaremont/ Jest to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe pomysły, praktyczne rozwiązania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać specjalne artykuły z praktycznymi rozwiązaniami. Dostępne tylko dla naszych stałych czytelników.


Dodawanie komentarza
Darmowy Poradnik Remontowy Survival
w 7 Krokach

Otrzymaj
7 kluczowych rozwiązań, które dają ci oszczędność ponad 697.00 PLN
z remontowego budżetu. Dajemy ci:
- Oszczędność czasu
- Oszczędność pieniędzy
- Pełną kontrolę nad remontem
Newsletter by FreshMailAkceptuję politykę prywatności

Wyszukiwarka

Archwium

    Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'sposob_y18.remont_post.data_dod' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_byBłąd zapytania subnac1